Logo Loading
0

شیرینی لادن سعادت آباد

قوانین ثبت نام | خرید | استفاده

قوانین ثبت نام ، خرید و استفاده از سایت شیرینی لادن سعادت آباد

سایت  شیرینی لادن سعادت آباد مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان تهرانی ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سایت و راحتی کاربران قوانینی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. این قوانین به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به بخش “قوانین سایت” در صفحه اصلی مراجعه کنید.

تعاریف

مقصود از واژه ی فروشگاه فیزیکی ، قنادی لادن سعادت آباد به آدرس : تهران ، سعادت آباد ، سرو غربی ، نبش بلوار شهرداری می باشد.

مقصود از واژه فروشگاه اینترنتی shirini-ladan.com می باشد.

هر بازدیدکننده سایت را یک کاربر می نامیم حتی اگر این بازدیدکننده در سایت ثبت نام نکرده باشد.

این سایت ، فروشگاه اینترنتی شیرینی لادن سعادت آباد است و تمام سفارشات از محصولاتی که در فروشگاه فیزیکی به فروش میرسد تامین می شوند، در نتیجه تمام شکایات و انتقادات اعم از کیفیت و تازگی و طراحی متوجه فروشگاه فیزیکی خواهد بود که میتوانید از صفحه شکایات / انتقادات و پیشنهادات به صورت آنلاین و یا تماس با شماره ۲۲۰۹۲۳۳۰ و ۲۲۰۹۲۱۱۳ پیگیری فرمایید.

مقصود از نهایی شدن ، تکمیل و یا ثبت سفارش ، طی نمودن کلیه مراحل ذیل می باشد:

  1. تکمیل تمامی موارد مشخص شده در فرم سفارش
  2. واریز وجه طبق فاکتور صادره
  3. پیگیری سفارش توسط خریدار واخذ تایید از فروشگاه

در صورت عدم تکمیل موارد  فوق از نظر فروشگاه سفارشی ثبت نگردیده است.

هر بازدیدکننده از سایت shirini-ladan.com اعم از میهمان یا عضو یک کاربر تلقی می شود ،

ساعت کاری فروشگاه اینترنتی شیرینی لادن سعادت آباد همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به جز ایام تعطیل فروشگاه فیزیکی میباشد.

کاربری

این سایت (shirini-ladan.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .

استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت کاربر حذف خواهد شد. حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

تمامی سفارشات اینترنتی در سایت فروشگاه شیرینی لادن سعادت آباد آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

سایت شیرینی لادن سعادت آباد امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

شیرین لادن سعادت آباد این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره ی ۰۹۳۳۰۰۹۸۷۰۰ و یا ایمیل Info@shirini-ladan.com مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.

شیرینی لادن سعادت آباد این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

در سایت شیرینی لادن سعادت آباد امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.

از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و فروشگاه فیزیکی، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

استفاده از سایت شیرینی لادن سعادت آباد به منزله مطالعه و پذیرش کلیه قوانی و مقررات سایت می باشد. از اینرو هیچ ادعایی از جانب کاربر مبنی بر عدم اطلاع از مقررات پذیرفته نخواهد بود.

با حضور در  این سایت مسئولیت خرید ، رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

سفارش

درخواست سفارشاتی که مطابق با اخلاق ، عرف و قوانین جمهوری اسلامی نباشد رد شده و سایت هیچ مسئولیتی در قبال اجرای آنها نخواهد داشت.

هنگام سفارش ، ثبت شماره ثابت و همراه معتبر و قابل دسترسی برای خریداران الزامی است،  در صورت عدم پاسخگویی یا دسترسی شماره ثبت شده، فروشگاه مختار است حتی در صورت واریز وجه سفارش مشتری را لغو نماید.

هماهنگی های سفارش نتها از سایت و یا تلگرام به صورت مکتوب ملاک قرار داده می شود و هیچگونه تماس و سفارش شفاهی معتبر و قابل استناد نخواهد بود.

محصولات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی کلیه تولیدات قنادی لادن بوده و این امر به معنی موجود بودن آن کالا در روز سفارش نمی باشد، چنانچه خرید محصولی ثبت و نهایی گردید ، در صورت موجود نبودن محصول در زمان درخواستی مشتری ، جهت لغو و بازگشت وجه (قانون شماره ۸) یا جایگزینی سفارش از طرف فروشگاه با شماره ثبت شده (قانون شماره ۵) تماس گرفته خواهد شد.

قیمتها تماما مطابق با قیمت های فروشگاه فیزیکی بوده و هیچگونه هزینه مازاد برای کاربران نخواهد داشت.قیمت ها ممکن است بدون اطلاع کاربران تغییر کند. قیمتی معتبر است که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است.

سفارش خود را با دقت ثبت کنید، ثبت سفارش به منزله اطلاع کامل از توضیحات محصول و قوانین سایت می باشد ، پس از ثبت سفارش فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی ۰۹۳۳۰۰۹۸۷۰۰ تماس حاصل فرمایید.

در قسمت متن تبریک ، متن کاملا مطابق متن ارسالی مشتری خواهد بود و هرگونه اشتباه اعم از تایپی و املایی و … به عهده مشتری خواهد بود.

دکور و تزیینات کیک مشابهت تقریبی با طرح انتخابی مشتری خواهد داشت و ممکن است شباهت کامل با طرح مورد نظر نداشته باشد.

جزییات و لوازم استفاده شده در کیک نظیر گل و عروسک و غیره بر اساس موجودی و صلاحدید کیک ساز قابل تغییر می باشد.

سایز و نسبت ابعاد با توجه به وزن درخواستی مشتری ممکن است تغییر کند.

در سفارش کیک وزن ها تقریبی بوده و ممکن است با نظر کیک ساز افزایش یابد ، که در این صورت با مشتری هماهنگی های لازم صورت می پذیرد.

در ارسال عکس دقت فرمایید؛ برای چاپ عکس روی کیک فایل بارگذاری شده یا ارسالی توسط مشتری عینا برای چاپ ارسال میشود ، بنابراین مسولیت هرگونه مشکل اعم از کیفیت ، نویز ، ترام ، ایرادات ، واترمارک و هر چیزی که در فایل ارسالی بوده به عهده مشتری خواهد بود و فروشگاه وظیفه ای در قبال گوشزد و یا ویرایش در مورد ایرادات فایل ارسالی ندارد.

حداقل فاصله زمانی بین ثبت سفارش تا آماده شدن محصول:

کیک عروسی و فوندانت و فیگور: ۳ روز (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۵ روز قابل افزایش است.)

کیک خامه ای و تصویری و دسر: ۲ روز (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۳ روز قابل افزایش است.)

سفارشات بالای ۱۰ کیلو : ۱ روز (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۲ روز قابل افزایش است.)

سایر محصولات: ۲ ساعت (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۴ ساعت قابل افزایش است.)

این زمان با توجه به شرایط جانبی نظیر موجودی و یا نوع محصول و یا شلوغی فروشگاه قابل افزایش است.

در صورتی که زمان درخواستی شما برای آماده شدن کمتر از موارد فوق بود، با شماره ۰۹۳۳۰۰۹۸۷۰۰ تماس حاصل فرمایید.

با توجه به موارد فوق، مشتری ملزم به انتخاب صحیح تاریخ و ساعت تحویل میباشد ، عدم انتخاب صحیح زمان ممکن است منجر به لغو سفارش و یا تاخیر در تحویل سفارش گردد که مسئولیت آن به عهده مشتری خواهد بود.

ارسال ها تنها در ساعت کاری فروشگاه انجام میگردد و به درخواست خارج از این ساعت ترتیب اثر داده نمی شود، در صورتی که خارج از ساعت کاری سفارشی ثبت شود ، پیگیری سفارش و ارسال در اولین زمان ممکن در ساعت کاری روز بعد انجام خواهد شد که بر اساس اولویت سفارش های ثبت شده ممکن است این زمان افزایش یابد.

در صورت لغو سفارش به هر دلیل مسئولیت خسارات وارده به عهده مشتری بوده و فروشگاه ملزم به بازگشت مبلغ نخواهد بود.

تحویل

زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

مبلغ محاسبه شده ارسال توسط سایت براساس محدوده ارسال انتخابی مشتری صورت می گیرد، در صورتی که محدوده انتخابی با آدرس مطابقت نداشته باشد، مشتری ملزم به پرداخت هزینه مازاد ارسال خواهد بود.

پرداخت

افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

در صورتی که پرداخت طبق فاکتور صادر شده برای سفارش صورت نگیرد ( چه از جانب مشتری چه اختلال در سیستم بانکی) سفارش بعد از ۱۵ دقیقه لغو شده و فروشگاه نسبت به این سفارش هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

ملاک تعیین مبلغ دقیق قابل پرداخت ، قیمت محصول بر اساس کیلو میباشد و قیمت مشخص شده در فاکتور صادره تقریبی بوده و به عنوان بیعانه در نظر گرفته می شود و پس از وزن کشی در فروشگاه فیزیکی مبلغ قابل پرداخت مشخص و اعلام میگردد از اینرو این مبلغ ممکن است افزایش و یا کاهش یابد، که در صورت افزایش مبلغ مشتری و در صورت کاهش مبلغ فروشگاه ملزم به پرداخت مابه التفاوت می باشد.

استفاده از سایت شیرینی لادن سعادت آباد به منزله مطالعه و پذیرش کلیه قوانی و مقررات سایت می باشد. از اینرو هیچ ادعایی از جانب کاربر مبنی بر عدم اطلاع از مقررات پذیرفته نخواهد بود.

با حضور در  این سایت مسئولیت خرید ، رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال تیم طراحی وب اوکی به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت سایت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

امیدست با به کارگیری این قوانین و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.